120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

SEXY PRÁDLO: VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT (VIDEO V ČLÁNKU)

Uveřejněno: 08.01.2018 15:23:28
Kategorie: TIPY

Spodní prádlo je první věc, kterou na sebe oblékáte, ale také poslední, kterou svlékáte. Nejedná se pouze o kus oblečení, který zakrývá a udržuje potřebná místa v bezpečí. V dnešní době spodní prádlo odráží osobnost člověka a to samozřejmě občas zahrnuje i kategorii názvu – sexy. Erotické spodní prádlo je čím dál víc populární mezi muži a my vám přinášíme veškeré informace, které potřebujete vědět.

SEXY PRÁDLO: VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

MŮŽU NOSIT SEXY STYL SPODNÍHO PRÁDLA?

Jedná se pravděpodobně o první otázku, kterou si pokládáte, když přemýšlíte nad sexy spodním prádlem. Odpověď je ano, samozřejmě. Pánské pokolení je od pradávných věků pokládáno za symbol síly, ale občas není od věci ukázat i jinou stránku, například v ložnici. Ať už hledáte tanga, jocksy, boxerky, slipy apod., v dnešní době existuje tak velký výběr sexy spodního prádla, že opravdu každý najde to své. Rozhodně se nemusíte bát, že ztratíte svou maskulinitu kvůli spodnímu prádlu. Naopak ze zkušenosti vím, že větší část partnerek/partnerů nejsou spokojeni se spodním prádlem své polovičky, takže změna může překvapit, ale také potěšit.

   

ANO, JSOU SEXY, ALE CO JEJICH PRAKTIČNOST?

Výrobci samozřejmě dbají na všechny aspekty prádla. To znamená, že krom sexy vzhledu, také apelují na každou potřebu a požadavek moderního muže. Navzdory tomu, že jsou sexy, což znamená skromnější použití materiálu, než u tradičního spodního prádla nabízí funkcionalitu, kterou jistě oceníte. Anatomická konstrukce vaku totiž ve skutečnosti nabízí lepší podporu, takže pokud přejdete ze slipů na tanga, komfortní faktor zůstane nezměněn.

   

NENÍ SEXY PRÁDLO PŘÍLIŠ ODHALUJÍCÍ?

To logicky záleží na spodním prádle, které si vyberete. Existují velmi odhalující kousky, ale také můžete najít prádlo, které vypadá sexy, přesto však kryje vyžadovaná místa.

   

KAM MOHU TAKOVÉ SPODNÍ PRÁDLO NOSIT?

Ne všechny styly a střihy se hodí pro každou událost, proto musíte logicky zvážit, kam se chystáte. Každopádně podle zkušeností zákazníků, přátel a dalších lidí vím, že například sexy boxerky a podobné střihy můžete klidně nosit do práce, školy či v rámci sportovních aktivit. Díky funkčnosti prádla se budete po celý den cítit skvěle a jejich sexy vzhled dodá i další pocity (ehm ehm). Pokud se naopak chystáte na párty, zkuste například tanga nebo jocksy.

    

MŮŽE SEXY SPODNÍ PRÁDLO ZAPŘÍČINIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY?

Absolutně ne. Jedná se o mylnou představu. Většina mužů si myslí, že přiléhavější střih může vést ke zdr. problémům, ale s tím sexy spodní prádlo opravdu nemá co dělat. Pečlivě vybírejte velikost, spodní prádlo si osahejte, vyzkoušejte a nebojte se na cokoliv zeptat. Správné sexy spodní prádlo nabízí veškerý komfort a to znamená, snížení pocení a kožních problémů, jako jsou odřeniny, vyrážky a další.

Tak co myslíte pánové? Jste připraveni na sexy spodní prádlo? Dejte nám vědět.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

pinterest

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (9)

Jitka


04.10.2019 21:32:11

Mám vůči sexy prádlu výhrady, určitě dlouhodobé nošení může mít za následek zdravotní problémy.

Lenka P.


11.08.2019 09:43:33

Video je hodně topový, perfect job!

Sandra


14.03.2019 19:30:32

Rady super a to video senzace a sranda.

SImona D.


09.03.2019 16:22:39

Tak je jasné že si prádlo vybírám sama a je to v pohodě.

Tamara Zimová


24.02.2019 00:26:37

To vědět rozhodně potřebujem. Rady nad zlato.

Barbora Husarová


13.02.2019 12:46:39

TY VAŠE VIDEA JSOU SENZAČNÍ JEN TAK DÁL.

Oliver Trapský


19.12.2018 18:15:37

Dobré rady a typy senza článek.

Irena Sedníková


25.10.2018 11:10:54

Důležité je, aby se člověk cítil svěží. :-)

Senzační článek


03.07.2018 01:39:43

Senzační článek, který musím sdílet.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí