Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Letem světem novinky nesem: To nejlepší za minulý týden (video v článku)

Uveřejněno: 17.11.2017
Kategorie: TIPY

Je mi to jasné a odpouštím vám. Co? Vy se vážně ptáte? Jste lenoši a čtení vás prostě nebaví, proto vám jednou za čas přinesu video, ve kterém se dozvíte všechny novinky, které jsem vám každý den s láskou servíroval na blog Trenýrkárny. Ne-e! Na omluvy už je pozdě. Nechtěli jste číst, tak se alespoň mrkněte na video.

LETEM SVĚTEM NOVINKY OHLEDNĚ SPODNÍHO PRÁDLA NESEM! 

Minulý týden jsem vyzpovídal zpěváka jménem Vojtěch Šenkýř. Frajer mi prozradil, že nenosí žádné terno, jen klasické boxerky, ale víte co? Boxerky jsou podle mě terno. Taky jsem se dozvěděl, že si pravděpodobně začne protějšek hledat podle spodního prádla. Zatímco on zřejmě vtipkoval, já myslím, že jde o skvělý nápad, protože odporné, sešlé spodní je stále aktuální jev, s kterým se snažím denně vyrovnat. Oblíbená značka Vojty je Addicted. Určitě lidi mrkněte na jeho tvorbu, Vojtěch je šikula.

Zpěvák Vojtěch Šenkýř

V sekci připomeň si jsem vám nadšeně připomněl sexy kampaň značky Guess z kraje roku. Zazářil v ní talentovaný zpěvák Joe Jonas a modelingová senzace Charlotte McKinney. Mrkněte sami… No není to prostě sexy? Z chladné zimy je rázem léto. Kolekce obsahovala spodní prádlo, tílka a trička. Zpěváka a modelku jste si bohužel zakoupit nemohli. #děs

Joe Jonas

A když už jsme u toho Guessu. Společnost si jako novou hlavní tvář své značky zvolila Bregje Heinen. Kolekce má úroveň a přinesla vzhledné střihy, hezké barvy, vzory a pořádnou dávku ženskosti. Mrkněte sami…

 Bregje Heinen

Vogue Japan obsahoval celkem slušný editoriál inspirovaný posledním velkým trendem, a sice spodním prádlem. No fakt! Celý svět nosí spodní prádlo jako klasické denní oblečení a já říkám proč ne?! Vittoria Ceretti pro focení oblékla značky, jako například Alexander McQueenChanel, Gucci a Celine. Na první pohled je editoriál trochu přehnaný, ale jakmile si prohlédne jednotlivé kousky, zjistíte, že většina z nich se lehce zakomponuje do denního nošení a ne, nemluvím o té ostnaté hrůze (i když přemožitelka upírů by tento model jistě ocenila). To, co tím chci říct je, že někdy se nechají stylisté unést a editoriál přejde v trochu bláznivou přehlídku, a právě proto musíte detailně zkoumat každý model, protože kdo ví? Třeba naleznete nový kousek do skříně či inspiraci na rande. Můj nejoblíbenější model jsou rozhodně šaty značky Gucci s načechranými rukávy a červenou mašlí. Šaty představují eleganci, sebevědomí, nebojácnost a jsou velmi sexy.

Vogue Japan

Tak co říkáte lidi? Teď už víte a máte přehled o novinkách za poslední dny. Rande zase za týden a ve stejnou dobu? Key! Těším se!

AUTOR: Matěj Kašpar

fashiongonerogue, pinterest, #TrenkyProVsechny

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí