Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Na domácí povalování, ale i pro pohodlný spánek nebo na stylový výšlap do hor. Dámské spodní prádlo s přírodními motivy se stane vaším nejspolehlivějším parťákem. Proč zrovna trenky? Protože už i ženy ví, že jim tento střih dává dokonalou svobodu. V dámských trenkách můžete spát, ale jsou také ideálním spodním prádlem na doma. A pokud jste dosta...

Na domácí povalování, ale i pro pohodlný spánek nebo na stylový výšlap do hor. Dámské spodní prádlo s přírodními motivy se stane vaším nejspolehlivějším parťákem. Proč zrovna trenky? Protože už i ženy ví, že jim tento střih dává dokonalou svobodu. V dámských trenkách můžete spát, ale jsou také ideálním spodním prádlem na doma. A pokud jste dostatečně free, můžete je nosit i místo kraťasů. Kolekci veselých trenek můžete doplnit i kousky s motivy zvířat nebo jídla a pití.

Veselé spodní prádlo pro dobrou náladu

Trenýrky s přírodními motivy, ale i s motivy svátků vycházejí svým střihem z pánských trenek. Pyšní se širokou gumou, která neškrtí v pase, a volným střihem, který „luftuje“. Pokud preferujete české spodní prádlo pro ženy, chtějte dámské trenky značky Styx nebo Represent. Pestrou nabídku veselých trenek má v portfoliu také slovenská značka Dedoles. Trenýrky jsou ušité z příjemných materiálů. Převážně se jedná o bavlnu. Jde o přírodní materiál, který nechává pokožku dýchat a perfektně saje pot. V kombinaci s propracovaným střihem dostanete spodní prádlo, které budete chtít nosit pořád.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–3 z 3 položek
1–3 z 3 položek
100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí