Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Skrývá se ve vás zvíře? Ukažte, kdo skutečně jste a oblékněte dámské spodní prádlo s motivem zvířat. Zvířecí vzory jsou cool a potisky na našich dámských veselých trenkách vám udělají radost už při otevření prádelníku. A co teprve, až je obléknete na sebe? V dámských trenýrkách se zvířecími a přírodními motivy si užijete pohodu doma a zábavu ven...

Skrývá se ve vás zvíře? Ukažte, kdo skutečně jste a oblékněte dámské spodní prádlo s motivem zvířat. Zvířecí vzory jsou cool a potisky na našich dámských veselých trenkách vám udělají radost už při otevření prádelníku. A co teprve, až je obléknete na sebe? V dámských trenýrkách se zvířecími a přírodními motivy si užijete pohodu doma a zábavu venku. Bez ostychu se v nich předveďte na procházce. Budou k nerozeznání od šortek.

Veselé spodní prádlo, ve kterém je pohoda

Trenky se zvířaty, jídlem a pitím nebo s motivy svátků jsou perfektním spodním prádlem na doma. Dámské trenky jsou tááák pohodlné, že se oblékají i na spaní. Parádně nahradí pyžamové kalhoty nebo kraťasy. Střih vychází z klasických pánských trenek. Toto spodní prádlo pro ženy nikde neškrtí ani neobepíná. Pružná široká guma v pase se nezařezává, ale přitom drží trenky na svém místě. Nohavice jsou volné, takže se můžete věnovat jakékoliv aktivitě a vždy se budete cítit svobodně. Pokud preferujete české spodní prádlo pro ženy, vybírejte v kategoriích dámských trenek značek Styx a Represent. Dámské trenky Dedoles se vyrábí u našich „bratia“ na Slovensku.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–12 z 12 položek
1–12 z 12 položek