Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Průvodce stylem: jocksy

Uveřejněno: 04.03.2018
Kategorie: TIPY

Za poslední týdny jsme spolu probrali slipy, trenýrky, boxerky a nyní je řada na odvážné jocksy. Možná vás to překvapí, ale jocksy byly speciálně vyrobeny pro sportovce. Když si je detailně prohlédnete, působí jako suspenzor a to má samozřejmě svůj důvod. Jsou praktické, užitečně chrání intimní partie a pokožka může dýchat. Postupem času jocksy přešly spíše do módního světa, ale v základu jsou přeci jen perfektní volbou pro každého sportovce. Přinášíme vám zajímavé informace, výhody, nevýhody, ale také tipy. Připraveni?

HISTORIE

Jocksy jsou zepředu podobné slipům, ale zadní část se skládá pouze z obvodových gum, které nespojuje žádná látka. Co to znamená? Zcela odkrytý zadek. Historie jocksů je trochu nejasná, jelikož není zcela jasné, kdo je vlastně navrhl jako první. Zdroje uvádí, že originálním výrobcem byl Parvo Nakacheker. Finský atlet, který studoval lidské tělo, a proto přišel s dokonalým spodním prádlem, jež zajistí pohodlí při jakékliv fyzické aktivitě. Druhá a pravděpodobnější volba je společnost BIKE Web Company, která jocksy uvedla na trh roku 1874 pro sportovní účely, a sice hlavně cyklisty, kteří do té doby nezažívaly zrovna úžasné období, co se cestování po drsných ulicích Bostonu a jejich intimních partií týče. Zkrátka a dobře velmi nepříjemné. Jocksy zaznamenaly úspěch, protože jednoduše splňovaly účel výroby a muži si je nemohly vynachválit. O nějaký čas později je začaly prodávat i další firmy a dnes je můžete sehnat skoro u každého prodejce pánského spodního prádla. Je zcela jasné, že většina českých mužů dává přednost klasickému prádlu a někteří o jocksech dokonce ani neví, ale věřte nám, že takové jocksy vám mohou velmi zpříjemnit život.

VÝHODY:

  • Pro sportovní aktivity jsou pravděpodobně nejlepší volbou, jelikož kopírují anatomii těla, zabezpečují intimní partie, ale zároveň umožňují pokožce dýchat.
  • Buďme k sobě upřímní. Jocksy jsou ideální spodní prádlo do letních měsíců. Dopřejí vám totiž volnost a hlavně pocit svěžesti.
  • Můžete je nosit pod upnuté kalhoty.

NEVÝHODY:

  • Jejich odvážný vzhled může odradit protějšek.
  • V zimních měsících je nedoporučujeme, zkuste hádat proč!?
  • Pokud zvolíte špatnou velikost a materiál, tak se jocksy změní v nástroj ďábla. Gumy mohou nepříjemně škrtit a řezat.

NAŠE TIPY:

Pokud vás jocksy zaujaly, máme pro vás několik tipů. Můžete zvolit klasické styly, ale na druhou stranu existuje spousta dalších možností, takže záleží na vás, pro jakou příležitost prádlo sháníte. Co tím myslíme? Někdo shání jocksy na běžné nošení, někdo na sport a další třeba pro sexuální chvilky. Je to zcela na vás. Mrkněte na naše tipy.

Co říkáte na jocksy? Nosíte je nebo se vám vůbec nelíbí? Dejte nám vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

diesel

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář