Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Trenýrkárna.cz nabízí 120 dní na výměnu nebo vrácení zboží

Uveřejněno: 14.12.2019
Kategorie: TIPY

Trenýrkárna.cz nabízí přes 30 značekkteré zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí, to je známý fakt, ale věděli jste, že náš zákaznický servis prezentuje i mnoho skvělých výhod? Je to tak, pojďme se na některé z nich zaměřit.

120 DNÍ NA VÝMĚNU NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zatímco většina obchodů nabízí standartní dobu na vrácení zboží, která činí 30 dní. My klasický standart odmítáme. U nás máte celých 120 dní na výměnu nebo vrácení zboží. Reklamace navíc vyřizujeme jako na běžícím pásu a samozřejmě ve prospěch zákazníka. Pokud je chyba na naší straně, platíme poštovné i směrem k nám. Zkrátka a dobře jsme absolutní pohodáři a vždy se s námi dá rozumně domluvit.

  

DOPRAVA ZDARMA NAD 999 Kč

Naplnit u nás nákupní košík je zcela jednoduché, nabízíme totiž to nejlepší ze světa spodního prádla a ještě k tomu za dobré ceny. Jakmile váš nákup přesáhne 999 Kč, získáte dopravu zdarma. U dopravy zdarma můžete vybírat mezi přepravci GLS, Česká pošta, Zásilkovna.cz nebo můžete klidně zvolit osobní odběr zdarma u nás na prodejně či výdejních místech v Praze.

   

PŘES 100 000 KUSŮ SPODNÍHO PRÁDLA IHNED K ODESLÁNÍ

Jak už jsme zmínili, Trenýrkárna.cz nabízí kolem 40 značek, což v překladu znamená přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání. Máte tak možnost vybírat z bohaté nabídky spodního prádla všeho druhu. Ať už nakupujete online či se k nám vydáte osobně, čeká vás přehlednost a team zkušených odborníků, kteří vám rádi poradí s nákupem.  

   

99 % ZÁKAZNÍKŮ DOPORUČUJE NÁŠ OBCHOD

Trenýrkárna.cz je na trhu se spodním prádle již od roku 2010 a za tu dobu si získala celou řadu spokojených a vracejících se zákazníků. Jak by taky ne, že? Celý team Trenýrkárna.cz vám totiž denně dopřává skvělý zákaznický servis, bohatý a originální sortiment, fajn ceny a víte co je na tom nejlepší? Naše práce nás baví, vy to vnímáte a díky tomu můžeme pyšně potvrdit, že nás doporučuje 99 % z vás. Vážíme si toho a děkujeme.

Další důvody, proč u nás nakupovat si můžete přečíst – ZDE.

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář