Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Jaké spodní prádlo zvolit, pokud máte svalnatou postavu

Uveřejněno: 07.09.2018
Kategorie: TIPY

Pokud chcete sehnat dokonalé spodní prádlo, musíte si nejdřív uvědomit pozitiva a zápory vaší postavy. Každý člověk je samozřejmě jedinečný, měl by se mít rád. Nicméně k sobě buďme upřímní. Určitě máte nějaký ten mindrák, ale garantujeme vám, že jakmile si plně uvědomíte nedostatky vaší postavy, budete schopni vybrat nejen ideální spodní prádlo, ale celkově oblečení. Za poslední dobu jsme probrali, které spodní prádlo obléci, pokud máte výraznější tvary, dále boky širší než ramena a dnes se dostáváme ke svalnaté postavě. Připraveni?

Svalnatí muži tráví většinu času v posilovně, dodržují striktní diety, což zahrnuje hodně proteinů a výsledky stojí za to. Tito muži mají většinou široká ramena, užší pas atd. Je pravděpodobně logické, že svalnatí muži si mohou dovolit obléci jakýkoliv typ spodního prádla a budou vypadat fantasticky, ale přeci jen máme pro vás několik tipů.

Muž ve spodním prádle

✔ TRENÝRKY

Když bychom vám měli poradit, které spodní prádlo spíše nenosit pro váš typ postavy, pak jsou to trenýrky. Proč? Je nám zcela jasné, že mnoho mužů miluje volnost, které trenýrky přinášejí, a rozhodně vám tento druh prádla nezakazujeme, ale zamyslete se. Trávíte opravdu hodně času v posilovně, staráte se o svá těla, a proto doporučujeme nosit spodní prádlo, které vaší tvrdou práci vyzdvihne a podtrhne.

Muž ve spodním prádle

   

BOXERKY S DLOUHOU NOHAVIČKOU

Tento typ boxerek vám dodá pokrytí a jistotu, ale hlavně vyzdvihne klady vaší postavy. Při sportování je navíc užitečnější a bezpečnější nosit prádlo, které postavu obepne. Nezapomeňte hlavně dbát na správnou velikost a kvalitní materiál.

Muž ve spodním prádle

    

BOXERKY S KRÁTKOU NOHAVIČKOU + SLIPY 

Nakonec se dostáváme pro vaši postavu k nejlepší volbě, což jsou boxerky s krátkou nohavičkou nebo slipy. Mnoho sportovců preferuje méně pokrytí, čímž jednoduše zvýší a podtrhnou klady svých postav.

Muž ve spodním prádle

Třetí díl a typ postavy máme za sebou. Každopádně ať už máte jakoukoliv postavu, dopřejte si pohodlí, protože u něho by to mělo začínat, ale také končit.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

 

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář