Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Průvodce stylem: pánská tanga

Uveřejněno: 25.03.2018
Kategorie: TIPY

Tanga jsou oblíbené spodní prádlo žen, ale také čím dál tím více populární u mužů. Nutno říct, že se jedná o celkem specifický kousek, tudíž ne každá žena či muž je na Vás ocení. Pokud však toto smyslné prádlo milujete, pak není co řešit. Přinášíme Vám informace, tipy, rady, výhody a nevýhody. Připraveni? Jdeme na to.

Tanga

Než se vydáte koupit spodní prádlo, nezapomeňte, že se musíte cítit příjemně. Hoďte za hlavu předsudky a vyberte si kousky, které vás baví. Dále se zaměřte na velikost, střih, materiál, barevnost a podobně. Nebojte se spodní prádlo osahat, vyzkoušet a klidně se poraďte s prodavačkou. Je důležité, abyste si pořídili spodní prádlo podle Vašich představ, proto nedělejte kompromisy. Pánská tanga vypadají podobně, jako ta dámská, akorát přední část je logicky přizpůsobena mužskému přirození.

VÝHODY:

  • Tanga jsou vhodné spodní prádlo pro letní měsíce.
  • Jistě oceníte absenci viditelných linií prádla pod oblečením.
  • Mnoho žen a mužů vzrušuje představa tangáčů na své polovičce.
  • Pokud sportujete, pak jsou tanga výbornou volbou.

NEVÝHODY:

  • Přední část je velmi těsná, což nemusí vyhovovat každému.
  • Zadní část též nemusí vyhovovat a ano, hovoříme o látkovém provázku mezi hýžděmi.
  • Tanga nejsou vhodným spodním prádlem do chladných měsíců.
  • Mnoho žen a mužů odpuzuje představa tangáčů na své polovičce.

   

Pokud Vás tanga zaujaly, můžete je nosit jako denní spodní prádlo, ale nezapomeňte na prodyšný materiál a příjemný střih. Dále samozřejmě existují tanga i na dané chvíle, jako například sport, kde (velkou roli hraje speciální šití a push up efekt), erotika (velmi oblíbená jsou průsvitná tanga) a zábavné chvíle (je fajn, udělat si ze sebe sem tam legraci). U tang rozhodně nedoporučujeme šetřit, protože levnější kousky se ve výsledku prokázaly být velmi nepohodlnými a to bohužel ovlivnilo nejednoho muže.

Nosíte tanga nebo se Vám vůbec nelíbí? Napište nám Vaše názory do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

Diesel

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář