120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

10 TIPŮ, JAK (NE)BÝT SINGLE! EDICE SPODNÍ PRÁDLO! (VIDEO V ČLÁNKU)

Uveřejněno: 21.11.2017 16:11:33
Kategorie: TIPY

Pokud si chcete najít partnera nebo partnerku, musíte na to jít chytře a to znamená od základu. Spodní prádlo patří k základům (a pak taky milion dalších věcí, ale tím vás nebudeme mučit). Možná to totiž nevíte, ale spodní prádlo o vás říká opravdu hodně, proto registrujte každé písmeno nebo mrkněte na video, protože jinak budete navždy single. Připraveni? Jdeme na to!

 

1.

NEPOUŽÍVEJ SPODNÍ PRÁDLO, KTERÉ TI KOUPILA MATKA

Opravdu ne! Vaše máma to myslí pravděpodobně dobře, ale tak nějak zřejmě neví, že vám tím ničí sexuální život, normální život, módní vkus, vlastně vše. Pokud se vás tento bod týká, musíte sebrat odvahu a říct své mamince – NE! Jinak budete navždy ten malý klučík, co se drží matčiny sukýnky a to je dost trapný.

   

2.

STARÉ, ROZTRHANÉ ČI SEŠLÉ PRÁDLO? VYHOĎTE! #HNED

K mému překvapení mnoho lidí nosí sešlé, roztrhané či nějakým způsobem poškozené spodní prádlo. Je to asexuální, okey? A hlavně si představte romantickou hudbu, dezert (ano, myslím sex) a muže či ženu, jež se vám sápe do kalhot nebo pod sukni. To zní sexy, že? Jenže místo pěkného prádla objeví tragickou hrůzu. Myslíte, že s vámi bude chtít být? Ne!

   

3.

KOMBINACE: VOLNÉ TRENÝRKY A VOLNÉ KRAŤASY

Tato kombinace je vražedná a víte proč? Opět zapojte svou představivost. Jste na rande s potencionálním partnerem či partnerkou (š*kňákem, š*knou) a místo ideálního obědu či večeře se tato situace změní v prohlídku vašeho nádobí a nedej bože, pokud neprošlo myčkou. #vražda

   

4.

PŘEKVAPENÍ DNE? MĚŇTE SVÉ SPODNÍ PRÁDLO!

Zatímco někteří z vás hygienu neřešíte, my ostatní ji čili vás stoprocentně cítíme, a i když vás to pravděpodobně překvapí, není to zrovna příjemné. Není zrovna okey nosit opakovaně spodní prádlo několik dnů a věřte mi, že přestříkáním deodorantem to také nespravíte. Čisté spodní prádlo je základ.

   

5.

NEBYDLÍTE SPOLU A NECHALI JSTE U NÍ/NĚJ SPODNÍ PRÁDLO?

Ach ty zákony. Pokud spolu nežijete, nenechávejte u ní či něj spodní prádlo, key? Bylo by fajn si uvědomit, že ani on, ani ona nejsou vaše matka, takže si své prádlo laskavě odneste pryč. Víc detailů? Není zrovna příjemné, když vaše možná lepší polovička objeví spodní prádlo, které navíc obsahuje prapodivné skvrny. V prvním období randění to rozhodně vztah neutuží, naopak spíše zničí. Ponaučení? Nikdo není zvědavý na vaše spodní prádlo a skvrny.

   

6.

BUĎ HRDINA DUŠÍ! NECPI TO NA SPODNÍ PRÁDLO!

Že máte rádi Supermana, Hulka, Batmana, Thora a další? Super! Já osobně miluju Buffy přemožitelku upírů, ale víte, co nedělám? Nedávám si ji na spodní prádlo. #duh A hlavně ženské hrdinky mohou způsobit žárlivost.

     

7.

VRAŽDA JMÉNEM BÍLÉ SPODNÍ PRÁDLO

Bílé spodní prádlo je ošemetná věc. Je na něm totiž vše vidět, a když říkám vše? Myslím vše! Uznávám, že bílé spodní prádlo je sexy, ale spíše jen na fotkách. Rozhodně ho nenoste, pokud si nejste stoprocentně jistí. Protože jak už jsme si řekli, nikdo není zvědavý na vaše skvrny.

   

8.

SPODNÍ PRÁDLO NENÍ BASKETBAL! #PĚKNĚdoKOMÍNKŮ

Chápu, ale věřte mi, že po orgasmu rozhodně vaše polovička nestojí o pohled na spodní prádlo, které zdobí hlavu lampy. Nejenže pokud má vymakanou lampu, tak promítne veškerý detail na strop či zeď, ale taky je to jednoduše zabíječ nálady.

   

9.

NASLOUCHEJTE

Stává se, že si dva navzájem rozumí, ale jeden z nich nosí nevkusné spodní prádlo. Naslouchejte si. Rozhodně nedělejte žádné agresivní scény, jelikož tím to pouze zhoršíte. Přizpůsobení je však něco jiného. Chcete se přeci sblížit. Proto naslouchejte a dejte na radu svých milých. Své oblíbené spodní prádlo noste ve volném času, kdežto favority partnerů v čase, kdy jste spolu. Vztahy jsou komplikované, ale vše se dá vyřešit. Rozhodně na mě nechoďte s tím, že pokud se nebere takoví, jací jste, tak spolu nebudete. To je absolutní kravina. Musíte se trochu přizpůsobit, protože o tom jsou vztahy.

     

10.

HYGIENA NENÍ POVĚRA

Bonusoví desátá rada. Lidi… Hygiena. V hořejším bodě jsme si říkali, že máte nosit několik dní stejné spodní prádlo a to je jasná pravda. Každopádně pokud se o sebe nebudete hygienicky starat, tak žádné čerstvé spodní prádlo nepomůže. Víte jak to totiž je? Smradlavý pínas nebo vedžajna opravdu nikoho neohromí. #amen

   

Máme hotovo. Trefil jsem se? Nevadí, prostě to změňte a buďte své lepší já. Jednoduchý, že? 

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (10)

Evžen


02.09.2019 07:48:38

Já mám naopak rád, když mám oblíbenou postavu/hrdinu/hrdinku na spodním prádle, je to totiž IN.

Radim Mastný


15.03.2019 19:10:16

Video senzační vtipné.

František Hrouda


14.02.2019 00:51:11

Vtipné a povedené.

Arnošt Vencl


21.12.2018 17:57:12

Tak hygiena je základ to snad ví každý mrně.

Vladka


26.10.2018 10:12:42

Plno věcí sem nevěděla....

Srandovní


20.09.2018 21:08:20

Husťácký...

Jooo


18.09.2018 18:06:28

Tak to se povedlo.

Patrik choděra


18.09.2018 17:34:58

Tak to se prostě povedlo. Mám takové články rád a doufám, že v nich budete pokračovat. Nejvíce mě zaujal bod číslo dvě.

Skvělé body


18.07.2018 20:39:39

Přečteno a musím uznat, že paráda.

Umřel jsem smíchy


14.07.2018 21:52:58

To je super článek. Zasmáli jsme se celá rodina.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí