120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

DIÁŘ PRO RADOST POTĚŠÍ KAŽDÉHO SNÍLKA

Uveřejněno: 08.11.2017 16:34:12
Kategorie: TIPY

Blíží se nový rok a to znamená jediné, je třeba si sehnat dokonalý diář na rok 2018. Pokud jste jako já, k diáři musíte mít vztah, a proto je velmi důležité, abyste našli ten ideální, který vám po dobu roku 2018 bude výborným společníkem. Nevíte si rady? Nevadí. Přináším seriál, který vám představí nejzajímavější diáře na rok 2018.

Diář pro radost by Veronika Měchurová

Na světě existuje mnoho diářů, např. denní, týdenní, motivační apod. Proto musíte dopředu promyslet, jaký diář se hodí právě k vám.

DIÁŘ PRO RADOST 2018

Pokud máte ambice, jste snílek či si chcete denně připomenout radosti života, pak je pro vás jasnou volbou motivační diář. V tomto případě jsem i hned věděl, kde takový diář sehnat. Již v minulosti jsem totiž zaregistroval sympatickou autorku diářů pro radost jménem Veronika Měchurová. Sám jsem velký snílek, proto jsem se nemohl dočkat, až mi diáře dorazí. Den D nastal a já v mžiku tento nástroj lepších zítřků detailně prozkoumal. Vždy jsem se zaměřoval na lidi okolo sebe a vím, že spousta z nich by si měla položit 3 otázky, a sice „Co mi dnes udělalo radost?“, „Čím jsem udělal radost někomu jinému?“ a „Za co jsem vděčný?“. Přesně o tomto diář pro radost je. Dokáže vás donutit k zastavení se, nádechu a následnému přemýšlení. Nejen já, ale i mnoho z vás žije v až přehnaném stresu a denní připomínka něčeho pozitivního v podobě inspirativního citátu a zmíněných otázek mi přijde jako dobrý plán na celý rok 2018. Je mi jasný, že spousta z vás se udiví nad cenou (395 Kč), ale věřte mi, že při kvalitě diáře bych očekával cenu mnohem vyšší. Tento pomocník vám totiž nejen dodá inspiraci, jak se v životě posunout, zůstat zdravý, mladý a krásný, ale též vám pomůže využít svůj potenciál, dosáhnout harmonie. Zkrátka a dobře vás diář bude směrovat k lepšímu životu. Aha, už jste se našli, že? Přesně pro vás tento užitečný diář je. V Diáři najdete také astrologické předpovědi a lunární značky, piktogramy a dokonce i výzvy. Na začátku každého měsíce vás čeká dvoustránkový článek na různé téma, například:  strava, pohyb, tělesné i duševní zdraví, výchova dětí, vztahy, nalezení své jedinečnosti, vědomé milování a mnoho dalšího. Určitě musím zmínit, že diář nikoho do ničeho nenutí, každý cítíme či víme, jakým směrem se chceme ubírat, proto vím, že si v diáři kdokoliv najde to své.

Diář pro radost by Veronika Měchurová

Diář hodnotím velmi kladně, jelikož jak už jsem uvedl, nejenže je výborný pomocník v plánování, ale také připomene důležité aspekty života. Dále musím zmínit jeho promakaný vzhled. Ať už máte rádi elegantní, umělecký či například vesmírný vzhled, naleznete. Na stránkách https://www.radostkazdyden.cz se můžete porozhlédnout sami a vybrat ten pravý pro vás. Též si můžete za pár korun přikoupit plánovací samolepky. Závěr? Diář splňuje všechny body ideálního diáře.

A co vy? Už máte diář pro rok 2018? Dejte mi vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (6)

Quido P.


15.03.2019 20:22:34

Diáře jsou super vzhled.

Martina Válková


14.02.2019 00:26:04

Super určitě si musím takový krásný pořídit. Aby se mi dobře psali pracovní schůzky.

Dalibor


21.01.2019 19:34:55

Diář splňuje všechny body ideálního diáře

Super


21.11.2018 23:05:51

Pořád říkám, že se diáře musím naučit používat, protože na ně nejsem zvyklá,ale na takové veselé bych si zvykla hned.

Andílek


26.10.2018 10:29:00

Aspon vím co na Vánoce koupit.

Cože?


18.07.2018 20:50:02

Jsem nevěděla, že něco takového existuje. Moc pěkný.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí