120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

DRUHY PODPRSENEK, KTERÉ NESMÍ CHYBĚT VE VAŠEM ŠATNÍKU (VIDEO V ČLÁNKU)

Uveřejněno: 30.10.2017 13:05:59
Kategorie: TIPY

Existuje mnoho druhů podprsenek, a proto je důležité si uvědomit, že podprsenky nejsou pouze nástrojem, které udržují poprsí v pevném bodu, ale také každodenní společník ženy, u něhož je velmi důležité klást důraz na kvalitu a dle uvážení zvolit vhodnou podprsenku pro danou činnost.

Úplný základ? Každá žena musí mít dokonale padnoucí podprsenku, proto určitě vyhledejte online kalkulátor či se poraďte s prodavačkou.

  

  

Střih podprsenky rozhodně přizpůsobte stylu oblékání.

Podprsenky musí být pohodlné, abyste je mohli nosit každý den.

  

  

Počet podprsenek je samozřejmě na vás, ale určitě nedoporučujeme střídat pouze dvě. O prsa se musíte starat, tudíž si neubližujte a opravdu noste správnou podprsenku pro každou činnost (každodenní nošení, sport, práce, sexy prádlo, náročnější činnosti atd.).

  

  

Mnoho žen dělá chybu a do posilovny chodí v klasické podprsence, ale pravdou je, že místo svalů se akorát tak dočkáte povislých prsou, protože při sport aktivitách se prsa pohybují více a přesně proto je důležité vybrat kvalitní sportovní podprsenku. Při výběru a zkoušení si zkuste několikrát poposkočit. Pohyb prsou by měl být co nejmenší.

  

  

Pokud ráda nosíte trika či šaty s odhalenými zády nebo rameny, pak popřemýšlejte o podprsence bez ramínek.

Nevhodná podprsenka může být pěkným trapasem.

  

  

Je důležité, abyste ve svém šatníku měla také podprsenku na domácí nošení a spaní. Zvlášť pokud máte velká prsa. Věřte nám, že například při uklízení či vaření se vám taková podprsenka bude hodit.

  

  

V životě jsou situace, kdy chcete být sexy, proto si udělejte radost a kupte si spodní prádlo pro žhavější situace. Vy se budete cítit krásně a partner/ka či milenec/ka to jistě ocení.

Okey holky, probrali jsme spolu základ. Nyní víte, které podprsenky byste měly mít v šatníku, proto neváhejte ani sekundu a pořiďte si ty správné. Spodní prádlo je základ.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (6)

Slanská Marie


15.03.2019 21:08:06

To je na výbšr tolik druhů wow.

ivana


14.02.2019 02:40:36

Každá si vybírá podle sebe co se jí líbí.

Denisa Pěnková


21.01.2019 19:32:08

Střih podprsenky rozhodně přizpůsobte stylu oblékání.

Renata Urbanová


26.10.2018 10:40:17

Nejraději mám červenou.

Adriana Klemková


19.07.2018 12:48:47

Dobře sepsané. I vtipně. Líbí se mi takový druh článků.

Díky za tips


18.07.2018 20:53:05

Super tips. Povedené.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí