120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

KATE BECKINSALE ZAPÓZOVALA POUZE VE SPODNÍM PRÁDLE

Uveřejněno: 15.12.2019 00:55:13
Kategorie: OSOBNOSTI , SPOLEČNOST

Krásná Kate Beckinsale moc dobře ví, jak zaujmout pozornost veřejnosti. Vysvlékla se do sexy kalhotek, nechala se u toho vyfotit a výsledek nahrála na IG s přidrzlým popiskem. Čtěte dál.

Černobílá fotografie zachycuje herečku v přítomnosti jejího stylisty a kadeřníka v prostorách hotelového pokoje. Jak si sami můžete všimnout, Kate je skoro nahá. Pro snímek oblékla pouze krajkové kalhotky. I když veřejnost zaujala hlavně její krása, popisek pod fotkou si též nevedl špatně. “Chase má pocit, že existuje pádný argument o tom, že žijeme v simulaci. Italo si však myslí, že zkrátka není možné takto propracovanou simulaci uskutečnit. Já sama nedokážu pochopit, proč by někdo vkládal rajče do sýrového toastu,“ dodala samotná umělkyně. Je evidentní, že se Beckinsale jaksi odchýlila od tématu konverzace, ale na druhou stranu kombinaci popisku a fotografie ocenilo přes 260 tisíc fanoušků. Mnoho z nich se v komentářích tázalo na hereččiny kalhotky, a pokud i vás zaujaly, mrkněte se do naší nabídky - ZDE.

Máte rádi herečku Kate Beckinsale? Ve kterém filmu se vám líbila nejvíce?

AUTOR: Matěj Kašpar

dailymail.co.uk

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (4)

Malena


28.04.2020 18:23:15

Tak tohle jí dost sedlo.

Kocour


27.04.2020 22:06:16

Sexy kočka

Veronika Obermaierová


12.03.2020 21:52:55

Kate je nádherná americká herečka, má super sexy postavu a v Pearl Harbor jsem jí úplně žrala!

Daniela Erbenová


23.01.2020 01:40:32

Kate je nádherná baba a krásnou roli měla ve filmu Pearl Harbor :)

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí