120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

MATTEL: KEN PROŠEL EVOLUCÍ! VÝSLEDEK? VYPADÁ REÁLNĚJI!

Uveřejněno: 29.06.2017 17:59:28
Kategorie: MÓDA

Mattel představil 15 zbrusu nových kousků z kolekce Ken Fashionistas, jež oblíbené dětské hračce dodává zaslouženou dávku reality v podobě štíhlých, ale i širších typů těl, účesů, a dokonce i různých národností. Tleskáme.

Ken, Barbie, kolekce Fashionista, doll, Mattel, panenka

Postavička Kena tak doplňuje neméně oblíbenou Barbie, která již evolucí za realitou prošla. “Evoluce Kena byla přirozeným tahem společnosti. Bylo na čase, abychom dnešní generaci promítli do vzhledu jak Barbie, tak Kena,“ prozradila generální manažerka Lisa McKnight. Kolekce obsahuje tři typy postav a sedm národností, v nichž je zastoupeno například afroamerické, asijské či latinské etnikum. Dále osm barev očí, devět účesů a samozřejmě velký výběr oblečení a doplňků. Není to vzrušující?

Ken, Barbie, kolekce Fashionista, doll, Mattel, panenka

Panenka Kena zažila debut v roce 1961 a nutno říct, že od té doby zažila znatelný vývoj. První Ken oblékl pouze a jen plavky, kdežto nový Ken vypadá, jako kdyby mířil do Hamptons. Deset panenek je již v prodeji a na další se můžete těšit zanedlouho.

Ken, Barbie, kolekce Fashionista, doll, Mattel, panenka

Tak povídejte… Který Ken se vám líbí nejvíce a který letní outfit totál zkopírujete?

 

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                                                          newnownext.com

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (5)

Bedřich Vyhnálek


20.03.2019 11:14:03

Je to až k nevíře jak jde svět dál kupředu.

Jakubská Klára


27.02.2019 22:54:38

S kenem jsem si hrála když jsem byla malá. Bylo to super tědka už to není ono.

Jan - možná ken


21.01.2019 21:20:46

Chci být Ken

Dita Madarová


27.10.2018 12:16:56

Jo reálný, moje dětská léta....

Hustá


25.07.2018 17:01:04

Hustá papenka

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí