120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej!
Jarní výprodej!
Zvýhodněná balení

Styloví při každé fyzické aktivitě!

Uveřejněno: 20.05.2017
Kategorie: OSOBNOSTI , SPOLEČNOST , TOP

Basketbalové kraťasy a starší tričko jsou sice úžasnou a hlavně pohodlnou kombinací pro sportovní aktivity, ale řekněme si upřímně, že také velmi nudnou. Existuje mnoho fyzických aktivit, a ať už vévodíte basketbalu, zvedání činek nebo zkrátka jdete pomoci kamarádům přestěhovat gauč, můžete u toho vypadat stylově. Hlavním klíčem je nebát se, zvednout zadek, dávat do jakékoliv aktivity sto procent a vypadat u toho stylově. Cože? To poslední vám dělá starost, pánové? Pohoda, protože já vám s tím pomohu. Pojďme si ukázat stylovou inspiraci k různým fyzickým aktivitám. 

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ Pokud máte zálibu ve sportech, jako je BASKETBAL, pak rozhodně doporučuji značku NIKE, která nabízí plno stylových prvků. Není nic jednoduššího než černobílá kombinace obohacená o tyrkysové kraťasy. Nezapomeňte, že při každé aktivitě je důležitá pohodlná obuv. Myslete na stáří. I v tomto případě opět polichotím značce NIKE, neboť obuv opravdu nabízí komfort první třídy. Co myslíte Vy? 

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ BOX? No jasně! Nicméně vzpomeňte si na Rockyho. Frajer každým coulem. Na obrázku vidíte tepláky PUMA x TRAPSTAR, ke kterým úžasně padne jednoduché tílko vínové barvy a boty ADIDAS. A pokud patříte mezi skupinu lidí, kteří o sportu pouze mluví, beru to. Boxerské rukavice značky SHINOLA jsou totiž celkem dobrým doplňkem na zeď a navíc dámy to jistě ocení. 

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ Jestliže u vás vítězí CYKLISTIKA, je samozřejmě důležité odvíjet se od podnebí, ale také trasy. Jízdě městem rozhodně postačí tento stylový model v podobě – legíny značky DUSK, tílko MATCHES FASHION, vymakané ponožky MR PORTER, samozřejmě pohodlná obuv, ale nezapomeňte na pitný režim, který můžete čerpat z láhve značky DERMSTORE

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ TURISTIKA přináší hodně způsobů, jak vypadat perfektně a zároveň si užít pocitu pohodlnosti. Na obrázku vidíte příjemný svetr značky TRACKSMITH, pohodlné kalhoty END., kempovací ponožky J.CREW a boty, absolutně dokonalé boty ADIDAS, které nejenže úžasně vypadají, ale jsou perfektní obuví pro venkovní aktivity. 

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ Ať už trénujete v posilovně nebo venku, doporučuji vám obyčejné, zato účinné triko ADIDAS, teplákové kraťasy TODD SNYDER x CHAMPION a k tomu rudé boty NIKE, které úžasně podtrhují šedo-černou kombinaci. Styloví jste, ale něco přece jen chybí…?! Sluchátka značky DRE stoprocentně neublíží!

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ BĚHÁNÍ všechen smutek zahání! U mě to tak funguje. Dávám přednost spíše tmavým modelům, které vypadají stylově, ale jsou pohodlné. Vždy, když jdu běhat, doplním model čepicí, což jsem nejdříve dělal hlavně proti profouknutí uší, ale je nutno dodat, že tento prvek vypadá skvěle a nemusíte řešit vlasy (nedělejte se!). Obrázek prezentuje běžecký top MR PORTER, tepláky TRACKSMITHběžecké boty ADIDAS a čepici PAUL SMITH. 

Pánská sportovní móda, basketbal, běhání, yoga, pilates, trénink, posilovna

↑ JÓGA a PILATES jsou naprosto geniálním způsobem, jak procvičit každý sval v těle. Většina můžu má pocit, že jde o dámský sport, ale je to absolutní blbost. Pánové, zkuste to a věřte mi, že již po prvních pěti minutách budete umírat náročností tohoto sportu. Nicméně i přesto u toho umírání můžete vypadat skvěle, že? Obrázek nabízí trochu hippie atmošku, a sice triko značky MR PORTER, kraťasy DUSK, láhev NALGENE a mega cool ručník přímo na jógu značky MAGUTA

Jak to máte vy, pánové? Je pro vás při sportu důležité vypadat skvěle, nebo prostě sázíte na cokoliv pohodlného? Dejte mi vědět. 

Autor: Matěj Kašpar

Související produkty

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (10)

Edík Novotný


20.03.2019 23:58:51

Jo to je fakt potřeba.

Farská Jitka


27.02.2019 23:37:38

To je pravda každý musí mít pohodlý.

Vendy


28.10.2018 13:48:09

Je potřeba se cítit fajn při cvičení.

Komen


18.09.2018 16:20:57

Souhlasím. Na BASKETBAL je to ideální.

NIKE


17.09.2018 21:09:26

NIKENIKENIKENIKENIKENIKENIKENIKE JE NEJ

Tim


25.08.2018 22:03:27

Dobře vybrané kombinace, ale asi to tu nesezeneme.

Tereza


25.08.2018 21:23:20

BASKETBAL JE MUJ NEJ SPORT A TYHLE TIPY SE NA NEJ HODI DOBRE, ZKUSIM SEHNAT.

Daja


24.08.2018 19:12:08

Super inspirace

Vymakaný


29.07.2018 14:06:00

Vymakaný

Díky


26.07.2018 19:51:41

Díky za radu kámo. Takhle to pochopím i já.

Přidat komentář100% hodnocení
6 975 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí