120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

TOP 5: BIZARNÍ DÁMSKÉ BOTY (3. DÍL)

Uveřejněno: 10.06.2017 12:29:23
Kategorie: TOP

Většina z nás má svůj předpoklad vzhledu dámských bot, ale věřte mi, že existuje mnoho variant, které nechají rozum stát. Připravil jsem si pro vás TOP 5 zajímavostí ze světa obuvi, které rozhodně stojí za to vidět, ale u nošení si už tak jistý nejsem. Čtěte dál!

TOP 5 bizarní dámská obuv

1) Jelito, KOPYTO, STŘÍLÍ TO ↑     ↑     ↑     

Ó ano! Hned první boty přinášejí jistotu divnosti a vy se tak můžete zamilovat nebo zhrozit z této nevšední kreace. Kdyby se v paralelním vesmíru náhodou stalo, že boty á la kopyto někomu přijdou normální, návrháři se raději ujistili a přidali podpatek v podobě pistole. Zlý jazyk tvrdí, že jde o novou a hlavně vymakanou obuv pro čerty, takže varujte všechny zlobivé děti, ok? Díky. 

TOP 5 bizarní dámská obuv

2) Baletní věže ↑     ↑     ↑     

Je pro mě velkou záhadou, jak někdo dokáže v této šíleně vysoké obuvi chodit, natož trénovat tanec. Baletky jsou sice zvyklé tančit na špičkách svých prstů, ale tohle je zcela nový level. Na druhou stranu dosáhnut do nejvyšší police už nikdy nebude problém. #pozitivníPŘÍSTUP

TOP 5 bizarní dámské boty

3) Fashion FAUX PAS ↑     ↑     ↑     

Tyto boty se zdají být součástí módních editoriálů, ale pravdou je, že nejsou zrovna ukázkou typické obuvi. Nejenže vypadají jako obuv pro pořádnou dominu, ale také nepůsobí zrovna nositelně. Pochybuji, že se dostanou do protekční sféry módního světa, ale hey, kdo jsem, abych někoho soudil. 

TOP 5 bizarní dámská obuv

4) Jsou libo PLOUTVE? ↑     ↑     ↑     

Jedna věc je nosit speciální boty na aktivitu zvanou šnorchlování, ale přidat k této obuvi podpatky a cítit se módně, je rozhodně věc druhá (netýká se Halloweenu a lidí, kteří chtějí být mořskou pannou). Pokud však chcete být hvězdou koupališť, tato obuv je právě pro vás ideální.     

TOP 5 bizarní dámská obuv

5) Bota jménem DRÁPEK ↑     ↑     ↑     

Jsem celkem zmatený. Jsou tohle vůbec boty? Přední půlka nohy je odkryta a vystavena nebezpečí, ale když tak hledím na zadní část, docházím k názoru, že bezpečnější je přece jen ta přední, a sice lidská část. Nevím, jak vás, ale mě osobně podpatek v podobě nechutného drápu děsí. #NEdíky #RADĚJIbos

Tak co říkáte? Dokážete si sami sebe představit v podobných kreacích? Dejte mi vědět.

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                                 Pinterest

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (5)

Anastaisha


20.03.2019 23:36:18

Ty bych na sebe nevzala ani za milion.

Panochová Františka


27.02.2019 22:13:07

Ty první boty chudáci zvířata. Hrůza

Karel Šílený


28.10.2018 13:17:14

Co ty lidi fakt nevymyslí za boty...

Jesus


25.08.2018 21:01:47

Tohle je moc. :-D

Karla


26.07.2018 19:43:49

Jsou libo PLOUTVE? mě dostaly. :-D Bože můůůj

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí