120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Víkendový výprodej
Slevy až 80 %
Víkendový výprodej

Trenýrkárna.cz podporuje český projekt VUZKY.

Uveřejněno: 19.11.2021
Kategorie: TIPY

Jako česká značka moc rádi podporujeme i jiné lokální projekty. Obzvlášť blízká nám je móda. A když se ještě spojí se sportem, vznikne z toho dokonalá kombinace, které zkrátka neodoláme. I proto v současnosti pomáháme projektu Vuzky – klouzací boty na sníh, který má kampaň na HitHitu. Ano, slyšíte správně, jedná se o obuv, se kterou můžete jezdit a klouzat se na sněhu, ale také lyžovat, běžkovat nebo bruslit. A co dalšího byste o tomto projektu měli vědět, než se rozhodnete, jestli přispějete?

Základní charakteristika

Vuzky mají originální funkční design a oblékne je každý, kdo má evropskou velikost 32 až 46 (délku chodidla od 20 až do 36 cm). Prodávat se budou ve více barevných variantách, a tak máte možnost si vybrat odstín přesně podle svých preferencí. Jsou velmi lehké a skladné a nosit se dají pohodlně v batůžku, který bude součástí každé první objednávky. Další batoh si samozřejmě můžete kdykoliv dokoupit.

Skvělé je, že se tento český vynález dá velmi jednoduše a rychle upravit na míru vašim potřebám. Výroba totiž probíhá přímo v České republice, a tak se všechny změny projeví skutečně rychle. Jde tedy nejen o ekologičtější a kvalitnější, ale také o praktičtější řešení.

Vuzky

Co říkají data

Základním cílem je částka ve výši 75 tisíc Kč, která pokryje začátek výroby a start celého projektu od obchodu až po marketing. Později bude potřeba se dostat na 125 tisíc Kč, aby mohla být zahájena sériová výroba. A nakonec má zakladatelka projektu cíl dostat se na 250 tisíc Kč, částku, se kterou bude možné vyrábět více typů vázání i barevných kombinací a také zorganizovat závody na Vuzkách.

Zuzka – autorka projektu

Za značkou stojí mladá sympatická Zuzka, která miluje pohyb, zejména jízdu na kolečkových bruslích. A právě tato aktivita jí v zimě chyběla, tedy jen do té doby, než s pomocí podobně naladěných kamarádů vymyslela Vuzky. Přesvědčíte ji o tom, že tento nápad nebyl bláznivý, ale naprosto skvělý?

Vuzky1

Krásné dárky včetně poukazu do Trenýrkárny

Projekt můžete podpořit libovolnou částkou už od symbolických 99 Kč pro dobrý pocit. A pokud se rozhodnete přispět více, získáte slevový voucher v hodnotě 200 nebo 500 Kč na nákup k nám do Trenýrkárny. A věřte nám, že nové trenky se určitě na svahu budou hodit.

 Nyní ale zpět k projektu. Vybírat samozřejmě můžete i z jiných zajímavých odměn za tisícové a desetitisícové částky. Pomoct tím můžete třeba neziskovým organizacím,  například. Záleží jen na vás. V každém případě je potřeba vybrat minimálně 75 tisíc Kč.

Na crowdfundingový portál Hithit.com přispějete velice jednoduše. Stačí si vybrat jednu z mnoha odměn a během pár vteřin zaplatit kartou online.

Sportovat může každý – a ve stylu

Vuzky nabízejí všestrannou alternativu ke spoustě zimních sportů, A co víc, jsou bezpečné a  nevyžadují žádné speciální dovednosti. Naopak, díky nim zvládnou sportovat úplně všichni děti i dospělí a ještě si užijí spoustu zábavy.

 Zakladatelka značky chce navíc Vuzkami povzbudit k pohybové aktivitě v zimních měsících i méně nadané sportovce. Věří, že s Vuzkami nebudou chtít sedět doma ani zapřísáhlí povaleči, a to téměř bez ohledu na venkovní teplotu. Pokud tomu věříte i vy, přidejte se k nám a podpořte tento zajímavý projekt. Je sice v začátcích, ale my mu už teď předpovídáme velkou budoucnost.

Veškeré informace o produktech a projektu naleznete na https://www.vuzky.cz/ .

Související produkty

Sdílejte tento článek

Přidat komentář100% hodnocení
6 999 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí