120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

VOGUE JAPAN PŘINÁŠÍ SPODNÍM PRÁDLEM INSPIROVANÝ EDITORIÁL

Uveřejněno: 06.11.2017 15:38:44
Kategorie: SPOLEČNOST

A je tu zase! Jak už jste mohli sami všimnout, návrháři a společnosti po celém světě do své tvorby vnesli spodním prádlem inspirované prvky. Zatímco někdy vznikne absolutně dokonalý kousek, jindy nevkusný hororový cosi. Pojďme se společně mrknout na editoriál módní bible Vogue a schválně, do které ze zmíněných dvou kategorií zapadne!?

Vittorie Ceretti pro Vogue Japan

První pohled a je to jasné! Módní editorka a evidentně i stylistka v jednom, Anna Dello Russo, oblékla modelku Vittorii Ceretti do velmi vkusných a vzhledných modelů. Díky bohu, jelikož další příšernosti bych dnes pravděpodobně nezvládl. Naštěstí pro mě, ale i pro vás kráska oblékla značky, jako například Alexander McQueen, Chanel, Gucci a Celine, což je zkrátka zásah do černého. Chápete mě? Je mi jasné, že na první pohled se editoriál zdá být přehnaný, ale to je pouze v rámci tematického focení.

Vittorie Ceretti pro Vogue Japan

Jakmile si prohlédne jednotlivé kousky, zjistíte, že většina z nich se lehce zakomponuje do denního nošení a ne, nemluvím o té ostnaté hrůze (i když přemožitelka upírů by tento model jistě ocenila). To, co tím chci říct je, že někdy se nechají stylisté unést a editoriál přejde v trochu bláznivou přehlídku, a právě proto musíte detailně zkoumat každý model, protože kdo ví? Třeba naleznete nový kousek do skříně či inspiraci na rande. Můj nejoblíbenější model jsou rozhodně šaty značky Gucci s načechranými rukávy a červenou mašlí. Šaty představují eleganci, sebevědomí, nebojácnost a jsou velmi sexy.

Vittorie Ceretti pro Vogue Japan

A co vy? Líbí se vám editoriál módní bible Vogue? Co říkáte na prvek spodního prádla?

 

AUTOR: Matěj Kašpar

fashiongonerogue

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (5)

Sabina


15.03.2019 20:18:57

Bezva vogue miluju.

Radka Tichá


14.02.2019 00:32:58

Takový trochu barokní ale jinak dost vkusné.

Super


21.01.2019 19:34:09

Šaty představují eleganci

Justin


26.10.2018 10:30:28

Extravagantní

Honzin


18.07.2018 20:50:50

Jde z toho trochu takový mráz po zádech. Zajímavé fotky a pozadí. Barvy.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí